Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Építésvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2019.02.05.
Jelentkezési határidő: 2019.03.02.
Hirdetés azonosító: 2306399

Magyar alapítású, ingatlanfejlesztéssel és kivitelezéssel foglalkozó partnercégünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk Építésvezető kollégákat.
  • Építésvezetői feladatok elvégzése elsősorban újonnan épülő lakóingatlanok esetén
  • Középvezetői szinttel (csoportvezetőkkel) és tervezéssel való egyeztetés
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás, koordinálás és ellenőrzés
  • Kivitelezési projektek elejétől végig való koordinációja
  • Beruházói oldal képviselete
  • Projektek műszaki vezetése
  • Heti ütemterv összeállítása
Az ideális jelölt rendelkezik kell az alábbi végzettségek valamelyikével:
  • Építő - építész mérnök, magasépítő technikus
  • Szakági elektromos illetve gépészmérnök vagy technikusi végzettség
VAGY
Építésvezetői munkatapasztalat az alábbi területekről: lakóingatlan/társaház, iroda, hotel, pláza stb.
  • Precizitás, minőségre való igényesség
  • Vezetői készségek, határozottság
  • Jó időbeosztás
  • Kiemelkedő bérezés és juttatások
  • Céges gépjármű magánhasználatra is
  • Felelősségteljes munkakör
  • Megbízható, stabil munkáltató
  • Egyéni teljesítmény jutalmazása
  • Csak budapesti telephelyen való munkavégzés
Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.02.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre