Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • Market Építő Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 138 napja lejárt

 Az Ok Bau Kft. egy magyar tulajdonban lévő út- és közműépítéssel foglalkozó vállalat. Elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínálunk munkalehetőséget

  pozícióban.

FELADATOK:

  • Építéshelyszín operatív vezetése
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Alvállalkozói kooperációkon való részvétel
  • Tervek észrevételezése, tervegyeztetésen való aktív részvétel, tervezői művezetések megszervezése koordinálása
  • Organizációs feladatok irányítása
  • Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
  • Kivitelezéssel kapcsolatos bizonylatok, feljegyzések, engedélyek gyűjtése, rendszerezése
  • Építési napló vezetése
  • Teljesítések ellenőrzése, minősítése és dokumentálása
  • Garanciális igények felülvizsgálata, javaslattétel a feladatokra
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • Építőmérnök végzettség, infrastruktúra szakirányon
  • Út és közműépítésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

AMIT NYÚJTUNK:

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök, Útépítő mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre