www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • Company_icon AKTUÁL-TREND Építőipari Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Jártas vagy az építőiparban? Ismered a gipszkarton-szerelés fortélyait? És még vezetői tapasztalatod is van?

Akkor jelentkezz hozzánk

ÉPÍTÉSVEZETŐNEK!

Az AKTUÁL-TREND Építőipari Kft. 15 éves szakmai múlttal rendelkező, jelenleg 20 főt foglalkoztató vállalkozás. Fő tevékenységünk a gipszkarton és álmennyezet rendszerek kivitelezése.

Budapesti és vidéki munkák lebonyolítására, valamint 20 fő gipszkarton-szerelő és alvállalkozó irányítására keresünk középvezetői kollégát.

Feladatai:

  • Kivitelezések önálló irányítása
  • Alkalmazottak és alvállalkozók koordinálása
  • Minőségellenőrzés
  • Elszámolások, felmérések elkészítése
  • Kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum 5 év kivitelezői gyakorlat
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Saját autó (a próbaidő tartamára)

Kínálunk:

  • Piacképes jövedelem (fix bér és évi 2 bónusz lehetősége)
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzések
  • Mobiltelefon, céges telefon
  • Próbaidő után (60 nap) céges autó

Célunk a minőségi, problémamentes kivitelezések lebonyolítása határidők betartása mellett, ezért a legfontosabb követelmény az építésvezetővel szemben a szakma alapos ismerete, jó szervezőkészség, határozottság, csapatszellem.

Magadra ismertél?

Küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével. Tárgy: Építésvezető

Bővebb információkért kattints a honlapunkra: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.13.