Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető (mélyépítés)

PBS International Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.09.10.
Jelentkezési határidő: 2019.09.17.

professional business solutions

Megye:

Pest megye

A pozíció leírása:

Megbízónk építésvezető (mélyépítés) feladatkörbe keres munkatársat hosszú távú munkakapcsolatra.

Feladatkör, felelősségek:

• Megbízónk építésvezető (mélyépítés) feladatkörbe keres munkatársat hosszú távú munkakapcsolatra. - A leendő munkatárs (főként) vidéki és budapesti építkezéseken, a helyszínen vezeti a brigádokat; a munkák szervezése, összehangolása, irányítása, ellenőrzése a feladata. - Alvállalkozók irányítása, az építkezésen tevékenységet végzők napi koordinálása. - Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• A munkakör betöltéséhez technikus vagy építőmérnöki végzettség feltétel - FMV jogosultság előnyt jelent. - A feladatkör megszerzésének feltétele a betöltő személy műszaki jogosultsága, amelyet annak hiánya esetén a megbízónál tud megszerezni. - Mélyépítés területén szerzett, legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat. - Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. - Agilis munkavégzés, jó fellépés, önálló döntéshozatal, jó problémamegoldó képesség, precizitás, konfliktuskezelő készség, csapatszellem előnyt jelent. - Következetes, határozott, de kooperatív jelentkezőt várnak. - „B” kategóriás jogosítvány, mobilitás

Nyelvtudás:

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 1990-ben alakult magyar tulajdonú vállalkozás, amely napjainkra a magyarországi mélyépítés meghatározó szereplőjévé fejlődött. Partnereiknek a közműépítés, környezetvédelem, speciális mélyépítés, földmunkák és az útépítés területén komplex megoldásokat nyújt.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.08.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre