Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építésvezető (Magasépítési projekt)

  • HLB Ingatlanfejlesztő Zrt
  • Vas
  • A hirdetés 49 napja lejárt

Építésvezető – Magasépítési projekt Nyugat-Magyarország

FŐBB FELADATOK:

  • Tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Kivitelezési folyamatának irányítása
  • Kivitelezők versenyeztetése
  • Kivitelezési ütemtervek elkészítése
  • Szerződések előkészítése, az aláírt szerződések nyomon követése
  • Költségvetések, költségek nyomon követése, pénzügyi előrejelzések, ütemtervek készítése
  • Munkák ellenőrzése, az elkészült munkák műszaki átvételében részvétel, teljesítés igazolások, jegyzőkönyvek készítése kapcsolattartás
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetések, a hozzá rendelt szakág, vagy kivitelezési részfeladat kooperációs egyeztetéseinek lefolytatása, jegyzőkönyvezése
  • Szükség esetén anyagbeszerzés
  • Műszaki átadás előkészítése, működési és használatba vételi engedélyek előkészítése, dokumentálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Építészmérnöki vagy technikusi végzettség
  • Szakmai tapasztalat min.5 év
  • Megbízhatóság, határidőre történő pontos munkavégzés
  • Kivitelezés szervezési gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek
  • Jogosítvány

ELŐNY:

  • Felelős műszaki vezetői képesítés
  • Idegen nyelv/ek ismerete
  • Ingatlanüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki ellenőri képesítés

Jelentkezés:fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Vas
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építész, Építőmérnök, Kivitelező
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre