Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Építési és gépbeszerzési projekt előkészítő

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

A Halker Kft. balatonboglári munkavégzési helyre

ÉPÍTÉSI ÉS GÉPBESZERZÉSI PROJEKT ELŐKÉSZÍTŐ

 munkakörbe felvételt hirdet.

Feladatok:

  • Az építési és gépbeszerzési projektekhez kapcsolódó árajánlatok bekérése és összehasonlító, értékelő táblázatok készítése
  • A projekthez kapcsolódó döntések előkészítése
  • Kapcsolattartás a projektekhez kapcsolódó beszállítókkal
  • A kivitelezés nyomon követése
  • A projektekhez kapcsolódó költségkimutatása készítése
  • Teljesítésigazolások elkészítésében való közreműködés és azok ellenőrzése
  • A műszaki beruházásokért felelős vezető munkájának segítése.

Elvárások:

  • Műszaki közép vagy felsőfokú végzettség
  • Fejlett kommunikáció
  • Nagy teherbírás
  • Önállóság
  • Csapatmunka
  • Fegyelmezettség
  • Felhasználói szintű PC ismeretek (kiváltképp Excel)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Kihívás és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Egy stabilan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

A jelentkezők szakmai önéletrajzát várjuk 2019. augusztus 20. napjáig a munkakör megjelölésével.

Helyek Balatonboglár
Somogy
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építkezési szaktanácsadó, Kivitelező
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre