www.cvonline.hu

Enzimtechnológus

Régió: Debrecen

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1175072
lejárt

Vezető generikus gyógyszergyártó cég debreceni gyárába keresünk Enzimkémikus kollégát. A pozíció legfőbb célja, az enzimkémiával kapcsolatos feladatok ellátása, kutatásokban való részvétel.

Feladatok:

  • Enzimkatalizált reakciók, reakcióutak tervezése megadott projectekhez.
  • Enzimek kiválasztása adott projecthez irodalomból, kereskedelemből, stb. származó információk alapján
  • Szerves kémiai és enzimkémiai kísérletek tervezése és kiértékelése, az eredmények rendszeres reportálása
  • Enzimek izolálása, tisztítása; immobilizálás; enzimkinetikai mérések, enzimpreparátumok jellemzése aktivitás alapján.
  • A futó projectekkel és az enzimes technológiákkal kapcsolatos tudományos irodalom és szabadalmak követése
  • Kapcsolattartás angol nyelven a külföldi telephelyeken dolgozó kollégákkal, project koordinátorokkal illetve egyéb kooperációs partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú, legalább M.Sc. szintű szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, biotechnológus, biomérnök vagy gyógyszerész)
  • Jártasság az enzimkémiában, többéves enzimkémiai gyakorlati tapasztalat
  • Egyetemi szintű szerves kémiai tudás
  • Jó angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önállóság, nyitottság korszerű módszerek elsajátítására

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.