Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Enterprise Architect- banki terület (remote lehetőség adott, havi 1 hét külföldi munkavégzés mellett)

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.04.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Enterprise Architect pozícióba keresünk munkatársat a bankszektor egyik meghatározó szereplője részére alkalmazotti vagy kontraktori státuszban.

Feladatkör, felelősségek:

Az Enterprise Architect csapat tagjaként kiemelten az instant payment, valamint kártya és fizetési rendszerekhez kapcsolódó projektekben történő részvétel:

• Üzleti igények , elvárások, folyamatok elemzése és elképzelések alapján az informatikai megoldások magas szintű kidolgozása, megoldási tervek készítése.

• Új termékek és szolgáltatások nemzetközi bevezetésének és a meglévő termékek digitális transzformációjának szakértői támogatása, megvalósíthatósági tanulmányok készítése.

• A bankcsoport komplex pénzügyi struktúráinak megértése, technológiai és integrációs szakértőkkel, üzleti oldallal történő egyeztetések, konzultációk.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• 5 + év releváns tapasztalat pénzügyi, preferáltan banki területen

• Általános technológiai és pénzügyi imseretek

• Bankszakmai ismeretek, fizetési rendszerek alapos ismerete (GIRO, SEPA, SWIFT, kártya tranzakciók, stb.)

• tárgyalóképes angol nyelvtudás

• kiváló elemző,- és tárgyalóképesség

• analitikus gondolkodásmód

• proaktivitás

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a technológiai innovációban élen járó szoftverfejlesztő cég, a hazai szoftverfejlesztő piac egyik meghatározó szereplője. A feladat keretében jó nevű, nemzetközi pénzintézeti ügyfelüknél folyó nemzetközi, csoportszintű projektekhez keressük az új kollégát.

Amit megbízónk kínál:

• Nemzetközi környezetben történő tapasztalatszerzés, szakmailag rendkívül vonzó projektek.

• Folyamatos tanulási lehetőség, mentorálás biztosítása külföldi senior Enterprise Architect kolléga részéről.

• Alkalmazotti és kontraktori státusz is lehetséges.

• Kimelkedő, versenyképes bér/díjazás.

• Igény szerint remote munkavégzés lehetősége (havonta 1 hét ügyfélnél történő onsite munkavégzés mellett).

• Szakmai fejlődési lehetőség, belső MeetUp-okon történő részvételi lehetőség, szakmai és nyelvi képzések.

• Remek hangulat egy gyorsan növekvő cégben, amely hangsúlyt helyez arra, hogy a családias hangulatát megtartsa, és ahol a dolgozók igényei ugyanolyan fontosak, mint az ügyféligények.

• Modern iroda, kiváló munkakörülmények, jó megközelíthetőség.

• Családbarát munkahely.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre