Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

English and/or German Speaking Service Delivery Manager (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.29.
Hirdetés azonosító: 1387276
lejárt
FELADAT
  • Olyan jelöltet keresünk, aki jövőbeni ügyfélszerződésekért, vagy azok egyes részleteiért felelve tevékenykedne a tranzíció időszakában, aki:
  • Nagyszabású nemzeti/ nemzetközi projektekért való felelősségvállalással rendelkezik
  • Képes javaslatokat tenni az ügyfélszerződések optimalizálásával vagy módosításaival kapcsolatban
  • Nemzetközi szinten menedzsel meghatározó megrendeléseket és tanácsadó szakértőként vesz részt ügyfélnek történő szolgáltatási projektekben
  • Ügyfélszerződések pénzügyi irányításáért felel
  • A szerződött szolgáltatások átadásával járó end-to-end felelősséggel rendelkezik
  • Biztosítja az ügyfél elégedettségét
  • Esetleges panaszokat és pozitív visszajelzéseket is kezel
  • Átadási meetingeket, szerződéses megállapodásokat irányít
  • Folyamatos javításokat eszközöl a szolgáltatás minőségén
  • Szolgáltatási egységek közötti mátrixszervezetben irányítja a szolgáltatást
  • Demand menedzsment folyamatokat koordinálja
  • Bővítésért, kereszt-értékesítésért és új lehetőségek felkutatásáért felelősséget vállal
PROFIL
  • Főiskolai/ egyetemi végzettség vagy ennek megfelelő szakmai képesítés, kiegészítő képzéssel és 5 év releváns munkatapasztalat releváns területen
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • Széles, speciális ismeret és többéves tapasztalat a munkamódszerek, ügyfélszolgálat, irányelvek, kötelmi jog, üzleti gazdaság és kontrolling témakörben
  • Ezen ismeretek autonóm alkalmazásának, megjelenítésének képessége
  • Nemzetközi specifikációs ismeretek
  • Széles körű ismeretek szolgáltatásmenedzsment és ITIL témakörökben
  • SDM feladatok és érdekek biztosítása eladási-, TOM-, SLM- és üzleti folyamatokkal  kapcsolatban
  • Erkölcsi bizonyítvány

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
.NET Vezető fejlesztő

HSA Kft.

.NET Vezető fejlesztő Feladatok: 6-8 fő szoft...
Debrecen, Pest

Senior szerver adminisztrátor (Linux)

HSA Kft.

Senior szerver adminisztrátor (Linux) Feladato...
Debrecen

FIS technikus

NI Hungary Kft.

FIS technikus Az NI Hungary Kft FIS csoportj...
Hajdú-Bihar, Debrecen