Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ENERGETIKUS MÉRNÖK

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.09.20.
Jelentkezési határidő: 2019.10.04.
header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • Energia felhasználás nyomonkövetése
  • Mérésadatgyűjtők és felügyeleti rendszer kezelése
  • Biztosítani a lehető legalacsonyabb energia felhasználást
  • Energia jelentések készítése
  • Jogszabályok szerinti energia auditok koordinálása
  • Hatósági engedélyeztetési eljárások koordinálása
  • Kapcsolattartás a szakhatóságokkal

Szükséges tapasztalatok:

  • ISO50001 ismerete
  • Magyar energia piac ismerete
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát!

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Újhartyán
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai menedzser, Energetikai mérnök, Energetikai művezető, Energetikus, Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre