Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Energetikai karbantartó - Sárvár

Man at Work Kft.
Régió: Sárvár, Vas

Hozzáadva: 2019.10.03.
Jelentkezési határidő: 2019.10.04.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat (min. 1 év)

Előny:

  • Hegesztéstechnikai ismeretek
  • Nyomástartóedény-gépész végzettség
  • Kisteljesítményű kazánfűtő vizsga
  • Hűtéstechnikai berendezés kezelő képesítés
  • Targoncavezetői jogosítvány

Feladatok:

  • Energetikai rendszerek üzemeltetése, karbantartása, javítása, időszakos ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors és szakszerű elhárítása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • 44%-os műszakpótlék
  • Negyedéves vállalati bónusz bérként
  • Negyedéves gyári bónusz bérként
  • 12 órás, folyamatos munkarend

Munkavégzés helye:

Sárvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik legjobb húsipari cégéhez toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre