Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Energetikai gyakornok Home Office lehetőséggel - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Műszaki területen tanulsz, és szívesen kamatoztatnád a suliban megszerzett tudásodat?

Akkor olvass tovább!

Partnerünk épület tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozik.

Csapatába keres diák munkatársat

Energetikai gyakornok

pozícióba

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű szoftverben energetikai szimulációk végzése
  • Hatásfok függvények bevitele a rendszerbe
  • Mérési adatok elemzése, szűrése, feldolgozása
  • Függvények előállítása
  • Az adathalmazból előállított függvények betöltése a szoftverbe
  • Reprezentatív információk kinyerése, feldolgozása
  • Prezentáció készítés
  • Kutatási tanulmány elkészítésében való közreműködés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony műszaki területen - preferáltan végzéshez közeli, energetikai szakon
  • Kalorikus műveletek ismerete
  • Pszichometrikus/ légállapot számításokban való jártasság
  • Analitikus szemlélet
  • Precizitás, részletekre való odafigyelés
  • Monotónia tűrés
  • Pontosság, precizitás
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (középfok)

Amit a cég kínál:

  • Állítható magasságú asztalok
  • Modern irodai környezet
  • Egy légterű iroda és külön telefon szobák
  • 2-3 hónap után Home Office lehetőség

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 17:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:
Makró programozás

Heti óraszám:
20 - 25 óra

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület, később Home Office lehetőség

Fizetés:
Br. 1500 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Mérnök, műszaki
Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Energetikus, Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre