Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Energetikai mérnök - INTS/9/298

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.07.17.
Jelentkezési határidő: 2019.08.07.

Nyírbátori partnerünk számára keresünk kollegát

Energetikai mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/298

Feladatok:

  • gyárüzemeltetéssel kapcsolatos energetikai feladatok ellátása,
  • fejlesztések kidolgozása,
  • dokumentációkezelés,
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal,
  • technikai projektek kezelése,
  • épület és gépészet energetikai munkálatok koordinálása, felügyelete,
  • a rábízott terület korszerű, költséghatékony üzemeltetése, folyamatos energetikai ellenőrzése,
  • nem-megfelelősségek kezelése,
  • napi kapcsolattartás a termelő területekkel,
  • energia szolgáltatói riportok elemzése,
  • jelentések, riportok, előrejelzések elkészítése,
  • fejlesztő energetikai projektek tervezése,

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (épületgépész / villamos-/gépészmérnök),
  • energia szolgáltatói rendszerek ismerete,
  • gépészeti, energetikai rendszerek ismerete.
  • kommunikációs szintű angol nyevltudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (CAD, MS Office),
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • nyitottság, megbízhatóság,
  • team munkában való aktív részvétel,
  • jó tárgyalási szervezési és kommunikációs készség,

Ajánlatunk:

  • modern munkakörnyezet,
  • emberközpontú vállalati kultúra,
  • jó munkahelyi légkör,
  • szakmai fejlődési lehetőségek, továbbképzések,
  • versenyképes fizetés,
  • bónuszlehetőségek és béren kívüli juttatások,
  • utazástámogatás
Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Energetikus, Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre