Üzemvezető

Az Adecco Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzemvezető

Miért érdemes megpróbálnod?

•    versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér + prémium + cafeteria + cégautó)
•    kockázati baleset- és életbiztosítás
•    szakmai fejlődési lehetőség
•    támogatott szakmai képzések
•    stabil munkaellátottság, biztos jövőkép
•    nemzetközi környezet
•    világ minden részére történő projekt / termékgyártás

Te vagy az IGAZI, ha

•    gépészmérnöki és vagy hegesztőmérnöki végzettség
•    7-10 éves fémipari gyártási szakmai és 3-5 éves vezetői tapasztalat, lehetőleg gépgyártás, fémmegmunkálás, vagy hegesztés területén
•    több üzemi terület átfogó vezetésében szerzett tapasztalat
•    vezetői eszközrendszer ismerete és hatékony alkalmazása
•    üzemi termelési folyamatok átfogó ismerete
•    teljesítményorientált beállítottság
•    hatékonyság-fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
•    aktívan használt, tárgyalási szintű angol nyelvismeret
•    vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    a vállalat célkitűzéseinek és tervfeladatainak az üzemre vonatkozó érvényesítése
•    az üzem tevékenységével kapcsolatos célkitűző, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése
•    az üzem munkafeltételeinek és működésének biztosítása
•    biztonságos- és egészséges munkakörnyezet teremtése
•    a feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, a részfeladatok összehangolása, a működés szabályozása
•    az üzem erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való gazdálkodás
•    az üzem működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása, folyamatos fejlődés biztosítása
•    effektivitás és produktivitás folyamatos fejlesztése
•    pénzügyi tervezés, ellenőrzés, éves üzemi költségterv készítése
•    megfelelő munkaerő biztosításában aktív szerepvállalás, munkatársak kiválasztása, integrálása, megtartása, fejlesztése és mérése, elkötelezettség teremtése
•    motiváló légkör kialakítása, fenntartása

Előnyt jelent:

•    gépgyártás-technológiai, hegesztő szakmérnöki, IWT / IWE képesítés
•    nemzetközi vállalatnál autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
•    Lean módszerek ismerete, alkalmazásában szerzett gyakorlat
•    koorózióálló anyagok feldolgozásában szerzett tapasztalat
•    német nyelvismeret

Munkavégzés helye: Tiszakécske

Üzemvezető

Tiszakécske
Full time

Published on 16.04.2021