Workcell Manager

Ref.: INTS/9/400

Feladatok:

  • funkcionális területek és business unitokkal való folyamatos kapcsolattartás
  • támogatja a business unitok céljait és a stratégiai tervezést
  • gyártás zavartalanságának biztosítása
  • a gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • éves és negyedéves üzleti terv elkészítése és kontrollja
  • gyártási költségek napi szintű monitorozása
  • a megfelelő alapanyagellátás biztosítása a gyártás nyereségessé tételéhez
  • készletek monitorozása, készletgazdálkodás irányítása
  • humánerőforrás biztosítása
  • riportálás a helyi és globális vezetők felé

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 5 év gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Határozott fellépés

 Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt támogató és elismerő vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Nemzetközi, multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Tiszaújváros
Full time
Bachelor
Master

Published on 27.11.2020