Windows Server Administrator

Nemzetközi partnerünk, a régió egyik legerősebb vállalata. Az egyedi gépgyártás területén nevük egyet jelent a kimagasló szaktudással és a minőséggel. Megbízásukból

pozícióba keressük új kollégájukat.

Feladatok:

  • Feladatok végrehajtása a Windows szerver környezetben esetleges problémák felderítése, elhárítása, felügyelete
  • Windows szerver rendszerek adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete
  • Biztonsági mentések felügyelete és felmerült hibák elhárítása
  • Windows szerver jogosultásgok beállítása és módosítása
  • 2nd level support meghibásodások esetén és hibaelhárítás
  • Támogatás centralizált és decentralizált felhasználók számára
  • Felhasználói fiókok kezelése
  • Ügyeleti szolgálat
  • Kommunikáció az ügyfelekkel - nemzetközi szinten
  • Csapatmunka nemzetközi csapattagokkal és önálló munkavégzés
  • Pontos, felelősségteljes, megbízható munkamorál

Elvárások:

  • Windows Server adminisztrátori szakmai tapasztalat
  • Windows Server 2012/2016 üzemeltetési és Active Directory (AD) szakmai tapasztalatok
  • Windows server biztonsági mentés tapasztalatok, Weeam és Data Protector eszköz ismeretek
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás

Előny:

  • Vevőorientált, szolgáltatásközpontú, erős belső motivációval rendelkező, analitikai szemléletmódú, megbízható és rugalmas hozzáállású
  • Csapatmunkára törekvő hozzáállás nemzetközi környezetben
  • Megbízhatóság és folytonos belső motiváció a fejlődésre

Amit kínálunk:

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazás
  • Bónuszrendszer
  • SZÉP Kártya
  • Sportolási lehetőség
  • Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Pécs
Baranya
Full time, Apprenticeships
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 21.02.2021