Windows Server Admin 2nd level

Az új céged:

Pécsi székhelyű partnerünk közel 1000 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat a nemzetközi Körber-konszern második legnagyobb telephelye a világon és a Dohányüzletág része. A cég helyzete a jelenlegi körülmények között is biztos, illetve jövőre óriási növekedést várnak.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • feladatok végrehajtása a Windows szerver környezetben esetleges problémák felderítése, elhárítása
    • Windows szerver rendszerek adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete
    • felhasználói fiókok kezelése
    • Windows szerver jogosultásgok beállítása és módosítása
    • 2nd level support meghibásodások esetén és hibaelhárítás
    • ügyeleti szolgálat
    • támogatás centralizált és decentralizált felhasználók számára
  • rendszerek felügyelete
  • kommunikáció az ügyfelekkel (Németországban és nemzetközi szinten)
  • csapatmunka nemzetközi csapattagokkal
  • önálló munkavégzés
  • pontos, felelősségteljes, megbízható munkamorál

Amire szükséged van a sikerhez:

  • informatikai végzettség vagy vele egyenértékű IT hátterű képesítés
  • min. 1-2 év 2nd level tapasztalat, vagy min. 1-2 év rendszergazdai tapasztalat
  • magas szintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • magas szintű ismeretek Windows Server 2012/2016 területen
  • magas szintű ismeretek Windows Active Directory (AD) területen
  • magabiztos biztonsági mentés ismeretek
  • vevőorientált, szolgáltatásközpontú, erős belső motivációval rendelkező, analitikai szemléletmódú, megbízható és rugalmas hozzáállású
  • csapatjátékos, csapatmunkára törekvő hozzáállás nemzetközi csapatban
  • megbízhatóság és folytonos belső motiváció a fejlődésre
  • utazási hajlandóság Németországba

Amit partnerünk kínál Neked:

  • jelenleg folyamatos, későbbiekben heti több nap home office lehetőség
  • 13-14. havi bónusz, cafeteria
  • tréningek, szakmai továbbképzések, nemzetközi utazás

Amit most tenned kell:

Amennyiben érdekesnek találod ezt a lehetőséget, kattints a ‘Jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített, angol nyelvű önéletrajzod, vagy vedd fel a kapcsolatot a hirdetésben megjelölt szaktanácsadóval!

Baranya
Full time

Published on 20.01.2021