Webshop ügyintéző (Ajka)

Webshop ügyintéző - Ajka

Hamarosan induló webshopunk új ügyintézőt keres, ajkai munkavégzéssel. Ha van már tapasztalatod webshopok kezelésében, ha az ügyfelek egyedi kérései kihívást jelentenek Számodra és a futárszolgálatokkal is remekül boldogulsz, nálunk a helyed!

Főbb feladatok

  • bejövő rendelések kezelése, nyomon követése
  • rendelések összekészítésének és kiszállításának koordinációja és felügyelete
  • pénzügyi folyamatok nyomon követése, számlázás,
  • készletnyilvántartás
  • webáruház napi szintű karbantartása, frissítése, tartalmi fejlesztése,
  • vevők egyedi kéréseinek kezelése, ügyfélszolgálati feladatok ellátása,
  • reklamációk és felmerülő problémák kezelése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, webshop raktárral és beszállító partnereinkkel
  • adminisztrációs és back-office feladatok elvégzése, időközi jelentések elkészítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • ügyfélorientált, szolgálatkész és alázatos személyiség
  • webshop adminisztrációban szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • választékos szóhasználat és gördülékeny kommunikáció szóban és írásban,
  • kiváló helyesírás
  • magas stressz- és monotonitástűrő képesség
  • precíz és igényes munkavégzés
  • középfokú végzettség (minimum érettségi)
  • megbízható számítógépes felhasználói ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • FMCG tapasztalat,
  • ügy-félszolgálati területen szerzett tapasztalat,
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést és alapbéren felüli juttatásokat (13. havi fizetés, jelenléti pótlék, személyzeti ajánlás)
  • Egy fiatalos, lendületes csapatot, akikkel öröm együtt dolgozni
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Pozitív és harmonikus munkahelyi környezetet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • 1 havi nettó munkabér összegéig bérelőleg felvételének lehetőségét a 4. teljes hónaptól
  • Egy olyan munkahelyet, ahol tényleg fontos vagy: heti kétszeri zöldség,gyümölcs juttatással és sporteseményeken történő részvétel után pénzjutalommal ösztönzünk az egészséged megőrzésére
  • Számítanak az ötleteid: ha jó ötlettel járulsz hozzá az üzlet fejlődéséhez, jutalomban részesülsz

Ajka
Veszprém
Full time
2 years
Secondary school

Published on 28.02.2020