Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

WEBFEJLESZTŐ ÉS TARTALOMMENEDZSER
(16-0189)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (belső és külső),
  • Kreatív tartalom létrehozása (design és koncepció),
  • Munkarend megszervezése,
  • Webes tartalmak összeállítása,
  • Service delivery menedzselése.

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • HTML, CSS és JavaScript magabiztos ismerete,
  • Adobe CC ismerete (Photoshop, Illustrator),
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0189”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

WEBFEJLESZTŐ ÉS TARTALOMMENEDZSER (16-0189)

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 16.10.2020