Webfejlesztő

A CreatIT Solutions Kft. 2009 óta van jelen a webfejlesztői piacon. A cég a fejlesztést és a marketinget ötvözi, szem előtt tartva az aktuális trendeket. Céljuk, hogy az általuk fejlesztett appok és weblapok hibátlanul működjenek és hogy úgy alkossák meg a felületeket, ahogy azt a megrendelő megálmodta.

Feladatok:

  • Idegen rendszerekben dokumentáció olvasása
  • Feladatmegoldás hivatalos útmutatók alapján

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Friss HTML., CSS és/vagy PHP, MySQL, JavaScript tudás
  • Minimum egyféle ismertebb JS keretrendszer/könyvtár ismerete
  • Legalább egy PHP keretrendszer ismerete elvárt

Munkaidő

  • Hétköznap hétfőtől péntekig, előre megbeszélt beosztás szerint
  • Rugalmas, tanulmányokkal összeegyeztethető munkaidő
  • Heti minimum 20 óra

Amit kínálunk

  • Bérezés tapasztalattól/tudásszinttől függően bruttó 1412-1530 Ft/óra
  • Többféle rendszer és technológia használatában szerezhető gyakorlati tapasztalat és tudás
  • Belső mentoring, képzések támogatása
  • Közös csapatépítő programok (a fejlesztőcsapat tagjai előszeretettel tartanak társasjáték és gamer esteket :)
  • Home office megoldások
  • Fiatalos és elhivatott csapat
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Rugalmas és nagy ráérés
  • Git-el (git-flow), TypeScript, Photoshop, sitebuild ismeretek, Sass vagy LESS, REST API, Docker

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Szeged
Apprenticeships, Full time, Part time

Published on 11.05.2021