WEBÁRUHÁZ ÜZEMELTETŐ, -KARBANTARTÓ

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

Törökbálinton (Torbágy u. 18.)

működő Központi irodánkba keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatai:

  • webáruház üzemeltetése, napi szintű karbantartása, tartalmi fejlesztése (termékek, cikkek feltöltése)
  • számítógépes adatfeldolgozás, adatbázis kezelése, frissítése
  • kapcsolattartás az oldal tartalmi szerkesztőivel
  • online marketing (AdWords kampányok kezelése, nyereményjátékok, akciók szervezése)

Elvárásaink:

  • minimum középfokú
  • a webáruház üzemeltetésben, adatbázis-kezelésben való jártasság
  • e-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • határozott, dinamikus munkavégzés
  • jó szervező- és kommunikációs készség
  • precizitás, pontosság
  • számítógép, internet magas szintű felhasználói ismerete
  • önálló munkavégzési és problémamegoldási képesség

Előnyt jelent:

  • papír-írószer, irodaszer áruismeret
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • jó hangulatú csapat
  • kellemes, színvonalas, igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Telefonszámmal és e-mail-címmel ellátott önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!
A „Tárgy” mezőbe feltétlenül kérjük beírni: „WEBÁRUHÁZ ÜZEMELTETŐ”
Adatvédelmi tájékoztatónk az alábbi linken érhető el:

Törökbálint, 2045 Magyarország
Pest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 05.02.2021