Villanyszerelő

Magyarország egyik piacvezető létesítménygazdálkodással és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma Cégcsoport, munkatársat keres az alábbi pozícióba!

Villanyszerelő (Létesítményüzemeltetés)

A műszaki üzemeltetéssel foglalkozó területünk háttércsapatába keressük leendő kollégánkat. Gyere hozzánk és gyarapítsd a tapasztalatodat egy jó hangulatú, támogató csapatban!

Feladatok:

  • Cégcsoport működési területén villamos karbantartási, javítási feladatok;
  • Cégcsoport működési ad-hoc hibák kezelése javítása;
  • Üzletmenet folytonosság támogatása.

Új munkatársunk irányába támasztott elvárások:

  • Villanyszerelő szakirányú végzettség;
  • Legalább 1-5 éves villanyszerelő munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság;
  • Legalább B kategóriás jogosítvány.

Új munkatársunk számára kínált juttatás:

  • Versenyképes bérezés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Központi telephelyről Budapest és vonzáskörzete.

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát várjuk, vagy hívja kollégánkat 08:00-16:00 között a +3620/3870783-as telefonszámon. A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (Villanyszerelő).

ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK JELENTKEZÉSÉT!

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 07.07.2020