Vizsgálómérnök

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba, Levegő mintavételi osztályra keressük leendő kollégánkat,

Vizsgálómérnök pozícióba,

levegőtisztaság védelmi mérésekre.

Főbb feladatok:

  • Levegőtisztaság védelmi műszeres mérések, valamint mintavételek elvégzése megbízónk telephelyein
  • Akkreditált vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése
  • kapcsolattartás megbízóinkkal

Elvárások:

  • Környezet- vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (excell, word)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Hasonló területen szerzett korábbi tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Év végi bónusz
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Teljeskörű betanítás

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 17.10.2020