Vizsgálómérnök

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba, Levegő mintavételi osztályra keressük leendő kollégánkat,

munkakörbe.

Elvárások:

  • Okleveles vegyészmérnök/környezetmérnök
  • MS Word/Excel felhasználói szintű ismerete
  • Probléma megoldó- és kezdeményezőkészség, precizitás, kreativitás
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • Angol nyelv előnyt jelent

Főbb feladatok:

  • Részvétel külső telephelyeken történő emisszió, immisszió és személyi expozíció méréséken.
  • Kapcsolattatás ügyfelekkel és a laboratóriumi osztályokkal
  • Önálló témavezetés és vizsgálati jegyzőkönyv készítés.
  • Részvétel körméréseken valamint összeméréseken

Amit nyújtunk:

  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Év végi juttatás
  • Fejlődési-tanulási lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Budapest
Pest
Full time
1 year
Bachelor

Published on 03.08.2020