Vizsgálómérnök

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba Szerves osztályra keressük leendő kollégánkat,

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Környezeti illetve élelmiszer minták gázkromatográfiás vizsgálata GC, GC-MS műszerekkel
  • GC, GC-MS készülékek kezelése, tisztítása
  • Részvétel az új analitikai eljárások kidolgozásában, validálásában
  • Új vizsgálati módszerek minta előkészítésében aktív részvétel
  • Minőségirányítási előírások betartása

Az álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök végzettség
  • Nagyműszeres analitikában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználó színtű számítógépes ismeretek
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Év végi juttatás
  • Fejlődési-tanulási lehetőség
  • Munkába járás támogatása

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 03.08.2020