Vegyésztechnikus

Vegyésztechnikus munkakörbe keresünk munkatársat, budapesti székhelyű, műanyag vizsgáló laboratóriumba. Várjuk a jelentkezését olyan gyakorlatias, műszaki szemléletmóddal rendelkező, pontosságot, tisztaságot szerető vegyésztechnikus végzettségű munkatársnak, aki szívesen dolgozik projektorientált, innovatív légkörben.

Feladatok:

  • Műanyag alapanyagok, félkész- és késztermékek vizsgálata
  • Műszerek kezelése
  • Adminisztráció (projektek, akkreditáció)

Amit kínálunk:

  • Innovatív, kreatív légkör
  • Megfelelő munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Budapesten kívülieknek munkába járás támogatása
  • SZÉP kártya juttatás
  • Csapatépítő rendezvények

Elvárások:

  • Vegyésztechnikusi/vizsgálótechnikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz és tiszta munkavégzés

Előny:

  • Labor technikusi tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Akkreditáció ügymenetének ismerete

Kapcsolattartó: Kada Ildikó

A fényképes önéletrajzot bérigény megjelölésével szíveskedjen elküldeni.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 12.11.2020