Vizsgabiztos

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • A tehergépjárművek műszaki megvizsgálása, a vizsgálati eljárás szerint döntés hozatala azok forgalomban tarthatóságáról;
  • A mérések felelős adminisztrációja;
  • A vizsgaokmányok és a megvizsgált jármű okmányainak előírások szerinti kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vizsgabiztosi bizonyítvány, KÖKIR vizsga;
  • Autószerelő végzettség;
  • Minimum 2 év tanúsítói gyakorlat.
  • C és E gépjármű vezetői vizsga

Szükséges kompetenciák

  • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Névre szóló munkaruha;
  • Saját öltözőszekrény;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Magas színvonalú szakmai környezet;
  • Folyamatos képzés.

Munkavégzés helye:

Budapest
Pest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 25.11.2020