Vízmérő-leolvasó ellenőr

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Leolvasási és elszámolási Osztály

VÍZMÉRŐ LEOLVASÓ ELLENŐR

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Felhasználási helyek felkeresése, ellenőrzése
  • Felhasználási helyeken található vízmérők leolvasása, ellenőrzése
  • Leolvasott eredmények leolvasási eszközre történő rögzítése
  • Távjeladós mérők, illetve nagyfogyasztók leolvasása
  • Felhasználó kérésére egyeztetett ellenőrző leolvasás elvégzése
  • Az ellenőrzés során tapasztalt meghibásodások, rendellenességek, hiányosságok jelentése
  • Rugalmas, kötetlen munkarend

FELTÉTELEK:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Karrier lehetőség az ország legnagyobb víziközmű társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Balatonfüred és térsége

Jelentkezni 2020. augusztus 20-ig lehet.

Balatonfüred
Veszprém
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 20.08.2020