Vízmérő-leolvasó ellenőr

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Leolvasási és Elszámolási Osztálya

VÍZMÉRŐ-LEOLVASÓ ELLENŐR

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Felhasználási helyek felkeresése, ellenőrzése;
  • felhasználási helyeken található vízmérők leolvasása, ellenőrzése;
  • leolvasott eredmények leolvasási eszközre történő rögzítése;
  • távjeladós mérők, illetve nagyfogyasztók leolvasása;
  • felhasználó kérésére egyeztetett ellenőrző leolvasás elvégzése;
  • az ellenőrzés során tapasztalt meghibásodások, rendellenességek, hiányosságok jelentése;
  • rugalmas, kötetlen munkarend.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség

ELŐNY:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Velence, Balatonfüred

Jelentkezni 2020. szeptember 23-ig lehet.

Balatonfüred
Veszprém
Velence, 2481 Magyarország
Fejér
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 16.09.2020