Vízforgató gépész

Az Aquaticum Debrecen Kft. vízforgató gépész pozícióba keresi leendő Kollégáját.

Főbb feladatok:

  • Az Aquaticum Debrecen Kft. fürdőmedencéinek üzemeltetése, vízgépészeti kezelése, rendszeres karbantartása.
  • Fertőtlenítő berendezések, szivattyúk, szűrőhengerek, felügyeleti számítógépek kezelése
  • Feladatok részletezése
  • Rábízott gépek, berendezések szakszerű kezelése, töltő-ürítő és forgatott vízű medencék üzemeltetése, vízkezelése a zavartalan üzemvitel érdekében, üzemviteli napló vezetése.
  • Eszközök, gépek, berendezések munkakezdés előtti ellenőrzése.
  • Műszakváltáskor a medencék hőfokok paramétereinek közös ellenőrzése a váltótársával, a mért adatok dokumentálása, a pótvizek beállítása,
  • A forgatott rendszerű medencék vegyszertartályainak ellenőrzése, feltöltése a megfelelő vegyszerrel.
  • Élményelemek, hullámgépek elindítása, leállítása.
  • Hévízkutak ellenőrzése, hidrofor-és nyomásfokozó szivattyúk üzemeltetése, ellenőrzése.
  • Beérkező vegyszerek átvétele, tárolása, dokumentálása.
  • A Mediterrán Szaunacentrum gőzgenerátorainak üzemeltetése, felügyelete.
  • Tűzvédelmi rendszer ellenőrzése, tűzvédelmi napló vezetése.
  • Kapcsolattartás a vegyész-laboránssal, karbantartásvezetővel és a vízgazdálkodási csoportvezetővel.
  • A kiadott takarítási, fertőtlenítési technológia ellenőrzése és betartatása.
  • Köteles részt venni a szakmai- és minőségirányítással, munkavédelemmel kapcsolatos oktatásokon, képzéseken.

A pozíció betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Önállóság, megbízhatóság
  • Precíz és pontos, felelős munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Középiskolai vagy gépész szakmai végzettség

A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent, de hiánya nem kizáró ok:

  • Vízforgató gépész képzettség
  • Gépész végzettség
  • Uszodaüzemeltetési területen végzett szakmai tapasztalat
  • Középiskolai végzettség
  • Informatikai alapismeretek
  • Hasonló műszaki területen szerzett szaktudás
  • Víz-, gáz szerelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, 12/24-12/48 órás munkarend
  • Cafeteria
  • Munkaruha biztosítása
  • Kedvezményes személyzeti étkezés
  • Szakmai oktatás
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Szakmailag jól képzett kollégák támogatása

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz

„Dolgozz Te is az Aquaticumban!”

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 13.06.2024