A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Villanyszerelő technikus

 kollégát keres biatorbágyi partneréhez

Feladatok:

  • Új termelősorok és gépek telepítéséhez kapcsolódó villamos bekötések elvégzése a magyar szabványoknak megfelelően
  • Termelősorokon és gépeken lévő villamoshálózat karbantartása
  • Villamos hálózatok kiépítése/karbantartása
  • Villamos berendezések átalakítása a hatályos szabványoknak megfelelően

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Villamos szabvány ismeretek
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • ESD védelemben szerzett jártasság előnyt jelent

Műszakrend

2 műszak

Amit kínálunk:

  • Cafetéria
  • Fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Melegétkezési lehetőség
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Ingyenes buszjáratok /bejárási támogatás
  • Támogató és stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari partnere számára toboroz szakembereket.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva

 (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
, NAIH-85575/2015.)

Villanyszerelő technikus - Biatorbágy

Biatorbágy, 2051 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 13.09.2020