Villanyszerelő karbantartó

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata

Villanyszerelő karbantartót

keres a solymári és ócsai telephelyére.

Feladatok: a telephely gyártógépeinek elektromos karbantartása; meghibásodás estén hibakeresés, üzemzavar elhárítás; a karbantartáshoz illetve a folyamatos üzemeltetéshez szükséges elektromos alkatrészek és egyéb elektronikus kellékek meglétének figyelemmel kísérése; elektromos biztonsági berendezések folyamatos ellenőrzése, hiba esetén cseréje

Nem szeretnénk, hogy meglepetés érjen, ezért jelezzük, ha nincs villanyszerelési munka, akkor várjuk a segítséged a gépek kezelésében is.

Elvárások: villanyszerelő végzettség (erősáramú); hasonló munkakörben meglévő tapasztalat; számítógépes ismeretek; problémamegoldó képesség, felelősségtudat; kétműszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk:

  • versenyképes juttatási csomag (méltányos alapbér, változatosan igényelhető cafeteria, és mozgóbér)
  • bejárás esetén utazási költségtérítés
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • fiatalos, lendületes csapat
  • szállás lehetőség vagy szálláshelytámogatás (solymáron)

Ha érdekes lehet számodra ez a lehetőség, akkor jelentkezz önéletrajzzal és a bérigényed megjelölésével elektronikusan.

Solymár, 2083 Magyarország
Ócsa, 2364 Magyarország
Pest
Full time
1 year
Primary school

Published on 13.02.2021