Villanyszerelő karbantartó

H.M.T.V. Üzemfenntartási Kft. felvételre keres

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • Épületek és a telephelyek műszaki berendezéseinek rendszeres ellenőrzése, javítása, állagmegóvásának felügyelete, berendezések telesítése, nyári átállásának végrehajtása.
  • Műszaki ügyintézőtől kapott utasítás alapján áruk beszerzése, kiszállítása telephelyekre.
  • Általános karbantartói feladatok (égőcsere; fűtési hálózat; vízhálózat) karbantartása.

Elvárásaink:

  • Szakmai képesítés
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség.
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • Debreceni lakcím.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye:

Debrecen.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 12.09.2020