Villanyszerelő (Kacsóta)

Karrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?
Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!
Új munkatársakat keresünk
Kacsótai gyártóüzemünkbe
(Baranya megye)

Villanyszerelő
munkakörbe

Feladatok:

  • Tejipari villamos berendezések, szivattyúk, motorok, rendszeres ellenőrzése, szükség esetén beavatkozások elvégzése, a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartása
  • Esetleges meghibásodások, rendellenességek jelzése, hibák elhárítása
  • Karbantartási, üzemellenőrzési munkák elvégzése
  • Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Érettségi bizonyítvány, technikusi végzettség
  • Több szakma együttes ismerete
  • Elektrikusi végzettség
  • Vezérlés- és irányítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 96.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 7940, Kacsóta, Kossuth L. u. 20. /Baranya megye/

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Kacsóta, 7940 Magyarország
Baranya
Full time
1 year
Vocational school

Published on 04.08.2020