VILLANYSZERELŐ - BEÜZEMELŐ

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Van releváns tapasztalatod elektromos kivitelezés terén
  • Nem ismeretlen számodra az elektromos anyagismeret
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Villanyszerelői végzettséggel büszkélkedhetsz
  • Szeretsz csapatban, de akár önállóan is dolgozni
  • Határozott vagy és jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Nagyfokú a precizitás és a stressztűrő képességed
  • Ismered az MS Office-t
  • Elmondhatod magadról, hogy terhelhető vagy

Előnnyel indulsz, ha:

  • Vannak épületgépészeti ismereteid
  • Rendelkezel tapasztalattal számítógépes hálózatok építésében

Ilyen feladatok várnak Rád:

  • Hőközpontok vezérléstechnikai kábelezése
  • Saját gyártású automatikai rendszerünk beüzemelése, tesztelése, hiba javítása, karbantartása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Hasonló területen dolgozó kollégák segítése

Amit kínálunk:

  • Céges autó, mobiltelefon
  • Bejelentett, versenyképes jövedelem, bónusz
  • Biztos háttér, fiatalos csapat és kihívásokkal teli környezet

Egyéb információ:

  • Munkavégzés: Napi 8 órában
  • Munkavégzés helye: Budapest egész területén

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, önéletrajzod csatolásával tudsz jelentkezni az alábbi gombra kattintva:

Budapest
Full time

Published on 15.02.2021