Villanyszerelő

Villanyszerelőket keresünk kis-, és középfeszültségű elektronikai berendezések összeszereléséhez.

 Munkavégzés helye: Tatabánya

Feladatok:

  • Kapcsolószekrények összeszerelése kapcsolási rajz alapján
  • E-boxok kalibrálása a technológiai utasítás szerint
  • Firmwarek, TCM modulok telepítése
  • Fő elektronikai részegységek tesztelése
  • Beszerelés utáni felülvizsgálatok elvégzése
  • A beszerelt kapcsolószekrények vizsgáztatása

Elvárások:

  • Kapcsolószekrények szerelésében szerzett tapasztalat (kis-, és középfeszültségű)
  • Villanyszerelő / villamossági végzettség
  • Önálló munkavégzés kapcsolási rajz alapján
  • Kiváló fizikai állapot (Esetenként 25-30 kg emelése, 3 méter magasan létrára mászás)

Amit kínálunk:

  • Nettó 260.000 Ft/hó fizetés (Bruttó 391.000 Ft/hó)
  • Túlórapótlék
  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges!

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 23.02.2021