Villanyszerelő

Dinamikusan fejlődő, ipari területen, villamos kivitelezéssel foglalkozó, nyíregyházi székhelyű Kft.

Villanyszerelő szakember,

tapasztalt vagy pályakezdő munkatársakat keres.

Elvárások: igényes pontos munka, tanulási hajlandóság, rugalmasság, problémamegoldó készség illetve hozzáállás.

Előny: műszerész, technikusi végzettség, villanyszerelő végzettség, érettségi, számítástechnikai ismeretek, alapszintű nyelvismeret, szerelésvezetői tapasztalat.

Feladatok: Elektromos hálózat szerelése, erőátviteli és műszer kábel szerelés-bekötés, érzékelők bekötése, hibakeresés, erőátviteli kapcsolószekrény szerelés, egyéb villamos szakipari munkák.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatások
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet,
  • Változatos projektek, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Tapasztalatszerzés nagynevű multinacionális gyártócégeknél,
  • Minőségi eszköz/szerszámpark

Fényképes önéletrajzokat várjuk.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 27.11.2020