Villanyszerelő

XVI. kerületi telephelyünkre keresünk

villanyszerelő

kollégát.

Feladatok:

  • Elektromos berendezések javítása
  • Elektromos hibakeresés
  • TMK-s hibaelhárítás
  • Bérlemények villamoshálózatának kiépítése
  • Külső szerelők felügyelete
  • A tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs munka végzése
  • Kültéri és beltéri világítás karbantartása és javítása
  • Fogyasztásmérők ki- és bekötése, leolvasása
  • Kisegítő munka végzése más szakmáknak

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Foglalkozás egészségügyi alkalmasság magasban és feszültség közelében végzett munkára
  • Magabiztos villamos tervolvasás és értelmezés
  • Gyors döntési képesség
  • Jó elemzőképesség, pontosság, precizitás, képesség az önálló munkavégzésre

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Családias, jó hangulatú munkakörnyezet
  • Stabil, biztos munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XVI.kerület

Munkaidő: teljes

Önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk!

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 12.06.2020