Villanyszerelő

Szelektív hulladék feldolgozó üzem karbantartói brigádjába keresünk

villanyszerelőt,

akár azonnali munkakezdési lehetőséggel.

Munkavégzés:

  • Budapest, X. kerületben;
  • napi 8 órás, nappali munkavégzés;
  • túlórázási lehetőség, akár hétköznap, akár hétvégén.

Feladatok:

  • elsősorban:
    • hulladékfeldolgozó gépsorok leállása okának megkeresése, javítása (szállítószalagok, csigák, darálógépek, bálázógépek, mosóberendezések, szeparátorok, vezérlőszekrények);
  • másodsorban:
    • napi-, heti-, havi- karbantartási munkák, javítások elvégzése;
    • új gépsor telepítések során adódó munkákban való részvétel;
      • üzemek bekábelezése;
      • motorok bekötése;
      • vezérlőszekrények összeszerelése.

Elvárások:

  • villamossági végzettség;
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk elektronikusan vagy az alábbi elérhetőségen:

Balatoni Henrik

06-20-230-3111

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020