Villanyszerelő

A NYÍRSÉGVÍZ Zrt.

munkatársat keres

Stabil hátterű, fejlődési lehetőséget biztosító, a generációs és családbarát igényekhez jól illeszkedő társaság, szennyvíztisztítási  területre villanyszerelő munkatársat keres

A munkakörben ellátandó feladatok:

  • A Társaság villamos berendezéseinek és az ahhoz kapcsolódó területek folyamatos működésének biztosítása, a villamos gépek, berendezések karbantartási feladatainak elvégzése.
  • Érintésvédelmi, és tűzvédelmi szabványossági felülvizsgálatok elvégzése.
  • Új villamos gépek, berendezések beüzemelése.

Alkalmazási feltétel:

  • Villanyszerelő szakképzettség
  • Érintésvédelmi OKJ szakképesítés
  • Erősáramú berendezések időszakos felülvizsgáló OKJ szakképesítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet /erkölcsi bizonyítvány /

Igényelt szakmai végzettség:

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség

Előnyt jelent:

  • MS Office rendszerek felhasználói szintű használata
  • Villámvédelmi felülvizsgáló OKJ szakképesítés
  • B-E, C-E kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza székhellyel

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, modern, innovatív működési környezet
  • Változatos feladatok, csapatmunka, innovációs készség kibontakoztatása
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások, rendezvények

A pályázatokat magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajz formájában végzettségekkel, képesítésekkel, gyakorlati/munkatapasztalatokkal kérjük benyújtani.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 18.03.2020