Similar jobs like this one

Recommended jobs

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Villamos Üzemigazgatóság,
Villamos Forgalmi Főmérnökség

VILLAMOSVEZETŐ TANULÓ

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Betöltött 20. életév
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat (203/2009. KM rendelet II. számú melléklete alapján, amelyre a BKV küldi a jelentkezőt)
  • Tanfolyam ideje alatt: büntetlenséget igazoló érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Érettségi vagy magasabb iskolai végzettség
  • Érvényes járművezetői engedély
  • Vasútszakmai gyakorlat

A munkaidőről, bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

A következő tanfolyamindítások 2021. évben: október 18. és december 13., időtartama kb. 7 hónap.

Kizárólag internetes oldalon, regisztráció után egy fényképes önéletrajz feltöltésével lehet.

Jelentkezési határidő: folyamatos

A felvételi tájékoztató pontos időpontjáról a jelentkező a jelentkezési határidő napján, a regisztrációban megadott e-mail címre, válasz e-mailben kap értesítést.

Villamosvezető tanuló

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 04.10.2021