Similar jobs like this one

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nagytarcsai Partnercégünkhöz keresünk villamossági szerelő pozícióba munkatársat:

Feladataid lesznek:

  • Az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer megépítése, szerelése és javítása
  • A villamos hálózatba való különböző fogyasztók bekötése  (pl.: villamos gépek, szórakoztató, ívlágítástechnikai eszközök)
  • Tervrajzok, huzalozási rajzok áttanulmányozza és értelmezése
  • Kábelkorbácsok beépítése
  • Egyedi elektromos panelek, elektronikai eszközök felszerelése/ kialakítása/ bekötése (pl.: Inverterek, generátor, elosztók, napelemek stb.)
  • Világítástechnikai szerelvények felszerelése
  • Fogyasztók bekötése
  • Fogyasztók bekötésének helyességének ellenőrzése

Amit elvárunk tőled:

  • elektrotechnikai/ villanyszerelői műszaki végzettség
  • legalább 3-5 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 8 órás munkarend vállalása (Hétfőtől- Péntekig: 06:00 – 14:30)
  • erős műszaki ismeretek
  • igényes munkavégzés
  • proaktív szemlélet, jó kommunikációs készség
  • csapatmunkához való nyitott hozzáállás
  • felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség

Amit nyújtunk számodra:

  • Kiemelt alapfizetés + túlórák a törvénynek megfelelően 150-200%-os alapbérrel együtt kerülnek kifizetésre, havonta + bonusz
  • kiváló szakmai lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • egy dinamikus, családias, összetartó, szakmai csapatban való munkavégzés

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

További információért keresse fel Kollégánkat, Kiss Máriát a 06 20 273 1900 telefonszámon!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848a

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

villamossági szerelő

Nagytarcsa, 2142 Magyarország
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 09.12.2020