VILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Ha ért a járművillamossághoz, elektronikához, EZ a LEHETŐSÉG ÖNNEK SZÓL!

8 óra munka, 1 műszak, szabad hétvégék, korrekt bérezés, modern telephely, biztonságos, stabil cég hihetetlennek tűnik? Pedig IGAZ!

Partnerünk az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gép forgalmazója, amely az ország 19 pontján tevékenykedik, pontosan ezt kínálja.

A mai, modern mezőgazdasági gépek a technológia csúcsát képviselik, és fontos, hogy ezeknek a termelőeszközöknek az állás ideje minimális legyen.
A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésük, hogy partnereik szerviz igényére gyors és szakszerű megoldást kínáljanak.

Csornai szervizcsapatukba bővülés céljából VILLAMOSSÁGI SZERELŐT keresünk.

Feladatok:

  • Gépeken jelentkező villamossági , elektronikai hibák feltárása és elhárítása,
  • A területéhez tartozó gépek helyszíni szervizelése és javítása,
  • Az új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése,
  • A munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele,
  • A munka dokumentálása.

Elvárások:

  • Autó/gépjármű villamossági VAGY autóelektronikai műszerész VAGY azzal egyenértékű végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • 2 év szakmai gyakorlat munkagépek VAGY erőgépek VAGY építőipari tehergépjárművek javításában,
  • Diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság,
  • Elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság,
  • Szoftverismeret,
  • Önálló ügyfél kezelési és szerelői tapasztalat,
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, bejelentett alapbér,
  • Jutalék,
  • Cafeteria,
  • Céges szervizes autó,
  • Laptop és mobiltelefon,
  • Munkaruházat és védőfelszerelés biztosítása,
  • Biztonság és kiszámíthatóság,
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek,
  • Színvonalas munkafeltételek, modern, kiépített telephely,
  • Mérnöki támogatás,
  • Változatos feladatok.

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Pozíció területei:

  • Fizikai munka / Szakmunka: Villanyszerelő / Villamos szerelő
  • Fizikai munka / Szakmunka: Gépszerelő

Egyéb információk:

  • Műszakok száma: 1 műszakos, nappali munkarend,
  • Munkavégzés helye: Csorna (Győr-Moson-Sopron megye) és környéke,
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk jelentkezését friss önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Győr-Moson-Sopron
Full time

Published on 22.10.2020