Villamossági karbantartó

Villamossági karbantartókat

keresünk Szélturbinák tesztelésére.

Munkavégzés helye: Németország, Dánia, Svédország

Feladatok:

  • Szerkezetkész Szélturbinák helyszíni üzembe helyezése, tesztelése és szervizelése
  • Hibás alkatrészek, cseréje és javítása, karbantartási feladatok ellátása
  • Kisfeszültségű berendezések / kábelek Telepítése, mérése, tesztelése
  • Specifikus szoftverek telepítése
  • Érzékelők kalibrálása, mérése, javítása, cseréje
  • Hidraulikus, elektronikus, mechanikus berendezések tesztelése
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel
  • Az elvégzett munka pontos dokumentálása
  • Nemzetközi és helyi előírások betartása

Elvárások:

  • Bármely Villamossági végzettség (Villanyszerelő, autóvillamossági szerelő, stb.)
  • Több éves szakmai tapasztalat villamossági területen
  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás / B2 szint
  • Képesség magasban történő munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság (3/1 hetes kiküldetés)
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Nettó 600.000 Ft - 700.000 Ft/ hó fizetés
  • Teljes körű szállás és utazási költségtérítés
  • Folyamatos ingyenes képzések, tréningek
  • Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 3 hónapos betanítás Magyarországon, Németországban és Dániában zajlik

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges:

Tel: +36 20 411 3921

Germany
Denmark
Sweden
Full time
2 years

Published on 27.02.2020