Villamosmérnök tervező / villamosszekrény tervező

Vállalatunk betonelemek gyártását végző egyedi, automata gépsorok és szerszámok tervezésével és gyártásával foglalkozik. Megrendeléseink zömében Észak-Amerikából és Európa számos országából érkeznek. Jelenleg bővülő műszaki csapatunkba keresünk villamosmérnök tervező / villamosszekrény tervező munkatársunkat

FŐBB FELADATOK:

  • Erősáramú rendszerek tervezése (villamos szekrények, elosztó központok)
  • Együttműködés az automatizálási mérnökkel (vezérlések Omron)
  • Villamos tervek és kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Szükséges alkatrészek kiválasztása
  • Villamos szerelés felügyelete és validálása
  • Aktív részvétel az induló projektek előkészítő folyamatában

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Villamos hajtások ismerete, frekvenciaváltók programozása (LENZE, Theiss)
  • Villamos építési elemek ismerete (Balluff, Keyence,CPH)
  • Min. 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office, de különösen az Excel erős ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Szakmai kihívás és fejlődés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Utazási lehetőség
  • később cégautó használat lehetősége

Munkavégzés helye: Veszprém-megye

Veszprém
Full time
2 years
Bachelor

Published on 27.11.2020