Villamosmérnök tervező

2013-ban alapított megújuló energetikai-, villamosenergia átviteli- és elosztó hálózati rendszerekkel foglalkozó partnerünknek új munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Elosztói Engedélyes (DSO) és / vagy Átviteli Hálózati Engedélyes (TSO) hálózatainak tervezése
  • A közművek-helyi szabályzatok integrálása a tervekbe
  • A műszaki tartalom kiválasztása és az engedélyezési dokumentáció összeállítása
  • Kábel / szabadvezetéki hálózatok kiviteli tervdokumentációinak elkészítése
  • Kivitelezői kooperációkon szükség szerinti részvétel
  • Magán beruházók köf / naf hálózatainak tervezése, engedélyezési és kivitelezési dokumentációinak összeállítása
Requirements:

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

Előny, de nem feltétel:

  • Épületvillamossági tervezési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A pozíciónak megfelelő bejelentett jövedelem
  • Megegyezés szerint béren kívüli juttatások: cél-bónusz, AYM kártya
  • Kamarai tagsági díj hozzájárulás
  • Fejlődési lehetőség egy lendületes csapat tagjaként

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Munkába állás időpontja: Azonnal vagy megegyezés szerint

Budapest
Full time
2 years

Published on 27.02.2020