Villamosmérnök létesítményfelelős és/vagy erősáramú elektrotechnikus

Egészségügyi ellátást végző partner cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • névre szignált helyszínek teljes ügykezelése önállóan
  • régiókkal, társosztályokkal, vállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • ajánlat kérések, azok szakmai elbírálása, felterjesztése vezetőség felé
  • szerződések, megrendelések előkészítése
  • helyszíni bejárásokon való részvétel
  • elkészült tervdokumentációk tervellenőrzése
  • szakterületén a kivitelezési munka megvalósításához szükséges dokumentációk elkészítése
  • létesítmények beruházási, felújítási, fenntartási és karbantartási feladatainak irányítása, valamint az építőipar kivitelezési munkák felügyelete
  • beruházási, felújítási és karbantartási tervek elkészítése és ügykezelése
  • Uniós fejlesztési projektekben való részvétel
  • létesítmények 24 órás üzemképességének biztosítása és a hibaelhárítások megszervezésében történő részvétel
  • szakterületén a közbeszerzési eljárások műszaki dokumentációjának véglegesítése ingatlanok felmérése, valamint az építmények műszaki adatbázisának kialakítása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök vagy erősáramú elektrotechnikus)
  • legalább 1-3 év épületüzemeltetési tapasztalat
  • jó koordinációs készség, következetes, precíz, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • felhasználói szintű MS Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • érvényes műszaki ellenőri jogosultság
  • érintésvédelmi szabványossági

Amit megbízónk kínál

  • stabil vállalati háttér
  • hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett munkaviszony
  • azonnal betölthető munkakör
  • próba idő lejártát követően térintésmentes utazás a BKK járatain
  • változatos, kihívást jelentő, köz érdekeit szolgáló feladatok

Ami a pályázáshoz szükséges:

  • szakmai önéletrajz küldése
  • bérigény megjelölése kötelező
Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
1 year

Published on 2020-01-24