Villamosmérnök - Hollandia

Holland partnerünk Dongenben

villamosmérnököket

keres.

A cég fő profilja különböző cserzőműhelyek és bőr feldolgozó gépek gyártása, tervezése, beüzemelése és karbantartása. Ezen felül szolgáltatnak használt és a megrendelő igényei szerint felújított gyártósorokat, gyártósori gépeket is. A cég egyre nagyon szerepet vállal más szektorokban is, mint a műanyagipar, élelmiszeripar és logisztika.

Feladatkör:

  • A projektek technikai megvalósításáért felelős, ellenőrzi, hogy mindez a terveknek és a költségvetésnek is megfelel
  • A gépek ellenőrzése és tesztelése
  • Villamossági szempontok alapján a lehetséges hibák feltárása
  • A gépek elkészültekor a sikeres kiszállítás megszervezése
  • A kollégák műszaki segítése, információ nyújtás, hogy a junior villamosmérnökök is fejlődhessenek
  • Ügyfeleink telephelyein a gépek beüzemelése, karbantartása, igazítása
  • A cég küldöttjeként funkcionál, mind a munkatársak, mind az ügyfelekkel szemben

Elvárások:

  • Releváns szakmai végzettség (mechatronika/villamosmérnök)
  • Legalább 3-5 év tapasztalat hasonló területen (vagy friss diplomás)
  • Angol (min. B2) nyelvtudás, német nyelvtudás előny, de nem szükséges
  • A pozíció esetenként utazással jár.

Amit nyújtunk:

  • Egy pozíció, ahol fejlesztheted készségeid, valamint fontosak saját ötleteid
  • Tapasztalatodhoz és képzettségedhez illő versenyképes fizetés
  • Évi 25 szabadnap
  • Jó munkakörülmények, a CAO által meghatározott szempontok alapján
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Céges autó vagy napi utazási költség térítése
  • Saját szerszámok
  • Jó nyugdíjrendszer
  • Éves, teljes munkaidős holland szerződés
  • Elérhető tanfolyamok
  • 38 órás munkahét

EUWORK Kft.
Bács-Kiskun
Baranya
Békés, 5630 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves, 3360 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Bethel, Connecticut 06801
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 28.02.2020