Villamosmérnök gyakornok - diákmunka

Irodaházak, ipari csarnokok, társasházak, iskolák teljes körű villamos tervezésével és kivitelezésével foglalkozó partnerünk keresi diák munkatársát!

Csatlakozz csapatukhoz és nyerj betekintést a működésükbe

Villamosmérnök gyakornokként.

Ellátandó feladatok:

  • A cég tevékenységi köréhez tartozó projektekben részvétel a tervezési feladatokban
  • Az épületvillamossági tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán
  • A kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek meglétének folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony épületvillamossági mérnök szakirányon
  • Magabiztos Word és Excel használat
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás

Munkaidő:
hétköznaponként 8 és 17 óra között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • költségvetés készítő program ismerete
  • angol nyelvtudás

Heti óraszám:
20 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 1400 Ft/óra

Schönherz Iskolaszövetkezet
Budapest
Full time, Part time
no work experience required

Published on 28.02.2020