Nemzetközi, megújuló energiatermeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOSMÉRNÖK (ERŐMŰVI TERÜLET)
(16-0221)

pozícióba.

Feladatok:

  • Ipari felügyeleti és irányító rendszer üzemeltetése,
  • Az erőmű teljesítményének elemzése a SCADA rendszer adatai alapján,
  • Jelentések, elemzések készítése annak érdekében, hogy az erőmű teljesítménye maximális szinten legyen,
  • Az eredmények alapján meghatározni az optimális működés érdekében elvégzendő feladatokat.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Ipari rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (előny: erőművi területen).

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi cégnél,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Céges autó, lakhatás.

A munkavégzés helye: Somogy megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0221”-es referenciaszám feltüntetésével a e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

VILLAMOSMÉRNÖK (ERŐMŰVI TERÜLET) (16-0221)

Somogy
Full time
2 years
Bachelor

Published on 26.11.2020